Στο πλαίσιο του έργου με τίτλο: «ΓΡΑΦΕΙΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΣΗΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ (MIS 5164470)», διοργανώνεται Βιωματικός Κύκλος Μάθησης για το διδακτικό προσωπικό των Τμημάτων της Σχολής Κλασσικών και Ανθρωπιστικών Σπουδών του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης.

Με βάση αιτήματα συναδέλφων προς το ΚΕΔΙΜΑ Δ.Π.Θ. διοργανώνουμε Κύκλο Μάθησης την Τετάρτη 21 Ιουνίου 2023 και ώρα 10:00-12:00, με στόχο την ενημέρωση για ζητήματα που αφορούν στη χρήση νέων τεχνολογικών μέσων που σχετίζονται με τη διδασκαλία στο Πανεπιστήμιο.

Παρακαλούνται οι συμμετέχοντες/ουσες να έχουν μαζί τους τον φορητό υπολογιστή τους, προκειμένου να γίνει πρακτική εφαρμογή των ενοτήτων που θα παρουσιαστούν.

Η συνάντηση θα λάβει χώρα στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του κτιρίου της Παλιάς Νομικής στην Κομοτηνή.

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε αναλυτικά τις ενότητες που θα παρουσιαστούν:

Βιωματικός Κύκλος Μάθησης – ΚΕΔΙΜΑ ΔΠΘ